Telli kuller või tule vali puu ise välja!
Slider

E-poest ostetud jõulupuu toome Sulle soovi korral kulleriga koju. Kui aga tahad sobiva kõrgusega puude hulgast ise valiku teha, saad meie müügiplatsil ise sobiva leida!

Telli kuller!


Transporti pakume Tallinnas, Laagris, Tabasalus ja Keilas (5.- €) ning nimetatud linnade lähiümbruses (10.-  €), kuid mitte kaugemale kui 25 km lähimast müügipunktist.

Tellimust tehes märgi kindlasti ära kuupäev (selleks täida kassa lehel vastav lahter), millal soovid oma jõulupuu kätte saada. Palun arvesta, et tellimuste täitmiseks samal päeval kulub vähemalt 4 tundi. E-poe kuller töötab esmaspäevast laupäveni kella 10:00 - 19:00.

Peale kella 15:00 esitatud kullertellimused täidame järgmisel päeval, välja arvatud pühapäeval. Laupäeval peale kella 15:00 esitatud tellimused täidame esmaspäeval.

Transporti on võimalik tellida ka kulleri töövälisel ajal, kuid toimub ainult erikokkuleppe alusel ja selleks võta palun meiega ühendust info@eestikuusk.ee

Tule ise järgi!


Ostetud jõulupuu saad soovi korral ka ise meie müügikohas välja valida! Selleks märgi tellimuses, millisele müügiplatsile soovid kuusele järgi tulla.

Müügiplatsile võta kaasa oma tellimuse number (mille saadame Sulle e-posti teel) või isikut tõendav dokument.

Esita ostu tõendav tellimuse number või dokument müügikohas müüjale ja saad tellimusele vastava kõrgusega jõuluuu ise välja valida.

Kui ostja soovib müügiplatsil valida kallima hinnaga puu, kui tasuti e-poes, saab koha peal sularahas juurde tasudes valida teise kuuse. Kui aga soovitakse valida e-poest ostetud jõulupuust odavam, siis müügipunkti müüjal pole võimalik sularahas ülejäänud summat tagastada.

Müügiplatside asukohti vaata siit: MÜÜGIKOHAD